O mně

Vítám Vás na svém blogu o uvědomělém a zdravém životě.

Jmenuji se Veronika a zrovna aktuálně žiji v Liberci. Sice pracuji jako fyzioterapeut, ale přišla jsem na to, že mě baví psát a tak píšu články na tenhle blog, publikuji online, překládám a aktuálně pracuji i na dalších stránkách a jiných projektech.

Vystudovala jsem fyzioterapii, které se nadále věnuji, a tak původně měl být tento blog o fyzioterapii, ale lifestylové články přebraly otěže. Nechtěla jsem však téma fyzioterapie zcela opustit, a tak jsem založila stránky čistě o fyzioterapii, na které se můžete podívat tady.

Snažím se žít uvědoměle a zdravě a o tom je také většina mých článků. Moje zájmy jsou ale docela široké, a tak někdy píšu i o běhání, józe, minimalismu nebo o životě ve Francii. Ráda bych inspirovala ostatní k tomu, aby se nebáli být sami sebou, více si věřili a pevně věřím, že společně můžeme rozzářit celý svět.

Letos jsem k tomu všemu přidala ještě YouTube kanál. Ten vznikl hlavně proto, abych mohla natáčet, co tu dělám, a moje rodina a přátelé mohli trochu nahlédnout do mého života ve Francii. Ale nakonec mě baví natáčet i recepty, tipy a další videa. Takže je to takové rozšíření blogu.

Pokud by Vás cokoli zajímalo a nebo byste se o nějakém tématu chtěli dozvědět více, tak mi prosím napište na email: prirozenezdrave@gmail.com, kde jsem denně k zastižení. Přeji hezký den.

Veronika

IMG_5764

Pakliže byste se mě chtěli na něco zeptat, tak můžete využít tento formulář