Týdeník 17: Víkend plný změn

Ještě před tímto víkendem, než jsme se vydali na Ile de Ré, jsem měla pocit, že tyto dva týdny budou přelomové, zvláštní a budou se dít věci, které cítím, že pomalu přichází už nějakou dobu. A tak se také stalo. Bez tlačení na pilu, jsem se nechala nasměřovat svým životem a najednou vše začalo dávat smysl.

dsc01875.jpg

V sobotu jsem dostala PIN (jakési vnuknutí, pobídku, nápad, intuitivní sdělení), abych si poslechla podcast se Shamanem Durkem. Nějakou dobu jsem vybírala ze svých oblíbených podcastů, ale nijak mě nic nezaujalo až nakonec jsem se rozhodla pro Lacy Phillips právě v rozhovoru se Shamanem Durkem. Věděla jsem o něm, ale do této doby jsem příliš nevěděla, čemu se věnuje.

A tak jsem se vydala na cestu poslouchání podcastů, meditací a čtení právě podle Shamana Durka. A jeho vize, pohled na svět a energie ve mně zanechala velkou stopu. Najednou jsem měla chuť začít konat, začít život žít opravdu naplno a už se neohlížet na to, co bylo nebo proč některé věci nejdou.

DSC01876

Sama sobě jsem si řekla, že začnu žít život lehce. Že život proudí lehce a vše je takové jaké si vytvořím. To já sama tvořím svůj život. A najednou to tu bylo. Začala jsem vidět spojitosti, vztahy a plynutí svého života. Vše začalo dávat smysl a já jsem tento víkend zažila spoustu zážitků.

Najednou vidím tu lehkost, s kterou věci, peníze i lidé vstupují do našeho života. Vidím všechny možnosti a cítím, že je jich ještě více než si teď dokážu představit. Najednou cítím, že svůj život opravdu a zcela tvořím já sama. Je to tak naplňující pocit, že mám celé dny jen radost.

DSC01881

Nyní v meditaci vidím barvy, příběhy, vesmír a plno dalšího. Mohu mluvit se svým Vyšším já, mohu mluvit se svými průvodci a mohu položit jakoukoli otázku, kterou chci. Život tak dostává multidimenzionální úroveň na vjemové úrovni a z předešlého pocitu, že to tak je, je najednou jasná věc.

A tak se tento víkend odehrálo plno změn. Vnímám svůj život docela jinak a chci ho žít podle sebe. Chci zkoumat věci, které se dějí, mluvit o nich, učit se a jít si tím vlastním směrem. Je to tak zvláštní pocit, že věřím, že buď víte, jak se cítím a nebo to, co píšu, moc nedává smysl. Ať tak nebo tak, ve mně je teď spoustu radosti a ráda bych ji sdílela s Vámi všemi. DSC01902

S láskou

Verča

 

1 komentář: „Týdeník 17: Víkend plný změn

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s